Všechny kategorie

Výrobní linka SS Spunbond

Domů>Produkty>Stroj na netkané textilie>Výrobní linka SS Spunbond

1600 mm PP stroj na výrobu netkaných textilií pro výrobu sugických masek


Popis

Použitelná odvětví:Továrna na potraviny a nápoje, Obchod s potravinami, Stavební práce, Reklamní společnost, hygiena, lékařství, nákupní taška, chirurgické šaty, dětská plena, obličejová maska, zemědělstvíZáruční servis:Video technická podpora, online podpora, náhradní díly, údržba a opravy v terénu
Umístění místní služby:Egypt, Turecko, Vietnam, Peru, Saúdská Arábie, Indonésie, Indie, Mexiko, Rusko, Thajsko, Malajsie, Maroko, Keňa, Chile, Kolumbie, Srí Lanka, Rumunsko, Bangladéš, Ukrajina, UzbekistánUmístění showroomu:Egypt, Turecko, Vietnam, Filipíny, Peru, Saúdská Arábie, Indonésie, Pákistán, Indie, Mexiko, Rusko, Thajsko, Chile, Kolumbie, Srí Lanka, Rumunsko, Bangladéš, Jižní Afrika, Ukrajina, Uzbekistán, Malajsie, Maroko
Video výstupní kontrola:PokudZpráva o zkoušce strojního zařízení:Není k dispozici
Typ marketingu:Nový produkt 2020Záruka základních komponent:1 Rok
Základní komponenty:PLC, motor, ložisko, převodovkaStav:Nový
Automatická známka:AutomatickýMísto původu:Zhejiang, Čína
Výrobce:YanpengNapětí:3 fáze 380 V 50 Hz nebo 3 fáze 440 V 60 Hz
Rozměr (L * W * H):15 8.6 * * 9.5mZáruka:1 Rok
Poskytovaný poprodejní servis:Náhradní díly zdarma, technická podpora videa, online podpora, instalace v terénu, uvedení do provozu a školení, údržba a opravy v terénuKlíčové prodejní body:Automatický


popis produktu


specifikace

Model č.Výrobní linka netkaných textilií YP-S-1600
Šířka produktu1600mm
stroj Velikost15000 * 8600 * 9500cm
Rychlost stroje150 m / min
Tloušťka rozsahu10–180 GSM
Denní výstup4-5 tun/ 24 hodin na 70GSM
Napětí3 fáze 380 V 50 Hz nebo 3 fáze 440 V 60 Hz


Balení a dodání

Pro lepší zajištění bezpečnosti vašeho zboží budou poskytovány profesionální, ekologické, pohodlné a efektivní balicí služby.

Profil společnosti

ZHEJIANGYANPENG NON-WOVEN MACHINERY CO., LTD, která se nachází v ekonomické zóně Pingyang, město Wenzhou, je rozsáhlá výrobní linka na výrobu netkaných netkaných textilií PP.


Naše společnost má velké množství profesionálních inženýrských a technických páteří se silnou technickou silou. Především navrhujeme, zlepšujeme a vyrábíme výrobní linky PP spunbond textilií, včetně single-S, double-S, SMS a 

další série, které dokážou vyrobit šířku látky od 1.6-3.2 metru. Již jsme úspěšně nainstalovali více než 200 linek na výrobu netkaných textilií PP pro naše zákazníky doma i v zahraničí, což nám přináší vysokou reputaci. Poskytujeme jednorázový servis včetně instalace. ladění, školení atd. Naše výrobní linka PP spunbond tkaniny dokáže vyrobit ekologickou tkaninu s výhodami odolnosti proti ohni, odolnosti proti stárnutí, odolnosti proti kyselým zásadám, netoxické, bez znečištění atd.


Náš výrobek má vysokou pevnost, dobrou propustnost a malé rozdíly vertikální a horizontální silou. Po barvení nikdy nezmizí. Používá se hlavně v průmyslu, zemědělství, lékařském průmyslu, balení, ochraně životního prostředí, domácím průmyslu, každodenním životě a tak dále.FAQ


Q1: Jste výrobce strojů nebo obchodník?

A1: Jsme profesionální výrobce strojů na výrobu netkaných textilií, strojů na výrobu netkaných textilií, strojů na výrobu netkaných textilií a strojů na výrobu netkaných tašek. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj netkaných textilií více než 15 let.

Q2: Kde je vaše továrna?

A2: Naše továrna se nachází ve městě Wenzhou, provincie Zhejiang, Čína.

Q3: Jak můžeme vidět továrnu? Mohu navštívit vaši společnost? 

A3: Jste vítáni k návštěvě továrny kdykoli. Vzhledem k pandemii COVID-19 můžete také online navštívit naše oficiální webové stránky, na webových stránkách mé společnosti je port 360° VR. Můžeme vás také provést po továrnách našich zákazníků, abyste viděli zařízení v provozu.

Otázka 4: Co když se něco pokazí s vybavením poté, co ho koupíme?

A4: Máme profesionální a zkušený tým poprodejních služeb, poskytujeme 24hodinový servis online. Pokud je s vaším zařízením něco v nepořádku, pořizujte videa a obrázky sdílejte náš tým. Pomůžeme vašim lidem vyřešit problém online. Pokud problém stále není vyřešen, zařídíme vyslání inženýrů do vaší továrny, aby problém vyřešili jako co nejdříve.

Otázka 5: Jaké druhy poprodejních služeb mi můžete poskytnout? 

A5: Protože jsme úspěšně nainstalovali více než 50 strojů na výrobu netkaných textilií po celém světě, máme bohaté zkušenosti s instalací a školením strojů. Náš tým poprodejních služeb pomůže vašim lidem při stavbě stroje a instalaci stroje krok za krokem. Zajistíme pro vás kompletní výkresy instalace stroje. 

Q6: Jaká je záruka a záruční doba vaší společnosti?

A6: 12 měsíců po dokončení instalace stroje.

Q7: Chci jinou konfiguraci zařízení, OK?

A7: Ano, naše zařízení je přizpůsobeno a může být navrženo podle vašich požadavků.

Otázka 8: Jak dlouho trvá výroba stroje?

A8: Protože máme jiný typ stroje na netkané textilie, jako je výrobní linka S/SS/SSS/SMS/SMMS, doba dodání je odlišná. obvykle je dodací lhůta 8 měsíců po potvrzení platby. 

Otázka 9: Kolik stojí technik?

A9: Kvůli pandemii COVID-19 nemůžeme zajistit, aby můj technik přišel, aby vám pomohl s instalací stroje právě teď, poskytujeme online službu. Po skončení pandemie covid-19. můžeme zařídit, aby můj inženýr přijel, aby vám pomohl s instalací a dohledáním vašich pracovníků. Musíte vzít veškerý poplatek, včetně poplatku inženýra VISA, zpáteční letenky, poplatku za ubytování a platu 100 USD/ den.

DOTAZ

Žhavé kategorie